5 драйвових концертів

Пивной фестиваль Киев
Пивной фестиваль Киев
Пивной фестиваль Киев
Пивной фестиваль Киев
Пивной фестиваль Киев
Пивной фестиваль Киев

Про концерти пивного фестивалю Жовтень Fest

Мотор’рола - драйвовий гурт - кольоровий настрій

Рок-гурт Мотор’рола створений на початку 90-х. Склад гурту змінювався протягом багатьох років. Основна діяльність гурту припала на початок 2000х років. Та різні події не найкращим чином впливали на їх діяльність.

Гурт Мотор’рола пісні дуже глибокі та зі змістом.

Найхітовішими залишається на сьогодні пісня гурту Мотор’рола восьмий колір.

Відривний гурт Backenbardy - став популярним всього лише за рік! За рік хлопці напрацювали на цілий альбом під назвою “Кабачковий смузі”. Цей проривний гурт заков у себе сотні тисяч прихильників енергійної музики. Backenbardy гурт - це гарантовано гарний настрій та драйв емоцій.

Та щоб в цьому впевнитися - приходь на Жовтень Fest - хлопці змусять тебе танцювати!

А якщо тобі все ще замало драйву - на тебе чекатиме гурт “Іспанія”! Це дійсно рок-гурт. Український рок-гурт. Гурт, що складається з відомих та досвідчених музикантів. А назва гурту “Іспанія” - це більше ніж країна, тепле море, веселощі та сангрія. “Іспанія” - то є дань та пам’ять Кузьмі “Скрябін”. Гурт вже дебютував зі своїм власним альбомом, та продовжує створювати рок-музику для “людей”.

Якщо Вам все ще замало музичного вибуху - чекайте на фесті гурт “Гражданин топинамбур”. Неповторний гурт, що якісно поєднує у своїх творах сучасність та андеграунд. Їх виступи це справжнє шоу та крапля гумору, що додає

гурту “Гражданин топинамбур”

Не пропустіть на фестивалі гурт “Знайдені речі”. Гурт успішно підкорив усю Україну. Та вже на на Жовтень Fest Гурт Znaydeni rechi прозвучить по новому!

Та прокачає всіх по повній Dj Miller.

Підпишись на новини


Розробка сайту Global-M Advertising