BEER Location

Пивной фестиваль Киев

Особлива філософія ПИВНОЇ ЛОКАЦІЇ фестивалю – організація знайомства поціновувачів пива не лише з брендом, а, перш за все, з тими людьми та тією енергетикою, яку бровари вкладають у свій продукт!

Партнери Фестивалю залучені до колабораційного експерименту зі створення ексклюзивного ЖОВТЕНЬ-сорту, який дегустуватимуть всі запрошені!

А українські бровари та їх команди стануть учасниками ART-параду броварень, що проходитиме на тлі автентичного відеоряду та продемонструють своє бачення місії броваря.

І на це варто подивитися!

Крафтове пиво

Які особливості у крафтового пива?

Крафтове пиво - це не просто напій. Це в першу чергу колір, смак і аромат. Основні відмінності пива крафт від звичайного пива, по-перше в унікальності його виготовлення. Автор (виробник) такого пива може піти на цілковитий експеремент. Його ідеям немає меж.


Основою пива можуть стати не тільки традиційний хміль та різні злаки. А в пиво додають натуральні добавки: імбир, фрукти, спеції і т.д. Від цього його смак стає ще цікавішим.

По-друге - таке пиво не виробляється массово. Існують певні критерії, які визначають справжнього виробника крафтового пива.

Залежно від типу бродіння пиво крафтове поділяють на «ель» - верхнє бродіння. Має насичений смак а також темний колір. І «Лагер» - низового бродіння, має менш виражені смакові характеристики і золотистий колір.

За основними критеріями, це смак і колір, можна виділити таку градацію пива:

  • Освіжаюче (легкий смак, золотистий колір);
  • Хмельове (соковитий смак, виражений аромат);
  • Солодове (солодкуватий смак, мідний колір);
  • Смажене (смак смажених зерен, темний колір);
  • Копчене (смак деревини, насичений колір);
  • Фруктове і пряне (зі смаком доданих фруктів або спецій);
  • Кисле.

Спірне питання, де ж крафтове пиво в Україні почали виготовляти вперше. Та чи не почалося виготовлення крафтового пива у Львові? Пиво крафт у Львові досить поширене. Але точно відомо, що з початку 90-х досить таки успішно почав виготовлення крафтового пива в Харкові один з молодих і перспективних заводів. Але основний бум почався з виготовлення крафтового пива в Києві всього пару років тому. А якщо Ви хочете точно дізнатися історію початку виготовлення крафтового пива в Україні - чекаємо Вас на самому пивному фестивалі Жовтень fest.

Знайомство з виробниками пива крафт, відпочинок від насиченого літа, аромати хмільного пива, звуки запальних хітових груп і кружка справжнього крафтового пива. Ось вона, найяскравіша особливість крафтового пива і фестивалю!

Підпишись на новини


Розробка сайту Global-M Advertising